13. Proje Fuarı ve 1. Öğrenci Konferansı etkinliklerimizin ardından

Değerli Paydaşlarımız
 
29.05.2020 tarihinde Zoom ve Youtube platformları üzerinden gerçekleştirilen "13.Proje Fuarı ve Yarışması" etkinliğimizin açılış törenine Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’nin yanı sıra sanayi temsilcileri, Bölüm Başkanları, Öğretim üyeleri, öğrenciler ve diğer paydaşlarımız katılmışlardır. Etkinliğimizde 412 öğrencimizin bireysel veya ekip olarak görev aldığı 200 proje, Zoom ve Youtube platformlarından canlı olarak yaklaşık 1400 katılımcıya sunulmuştur.  
 
 
30.05.2020 tarihinde Zoom ve Youtube platformları üzerinden gerçekleştirilen "1. Mühendislik Fakültesi Öğrenci Konferansı" açılış törenine Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Mühendislik Fakültesi Bölüm Başkanları, öğretim üyeleri, sanayi temsilcileri, öğrenciler ve diğer paydaşlarımız katılmışlardır. Etkinliğimizde; Proje fuarı ve yarışması etkinliğimizde 8 mühendislik bölümümüzden derece alan toplam 24 projeye sertifika/ödüller takdim edilmiş ve devamında projeler öğrenciler tarafından sırasıyla sunulmuştur. Zoom ve Youtube platformlarından canlı yayınlanan etkinliğimize yaklaşık 400 kişi katılmıştır.
 
Etkinliğimizin düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Rektörümüz sayın Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu'na, aşağıda isimleri bulunan Fakülte etkinlik komisyonu üyelerine, börevli öğrencilerimize, Bölüm yönetimlerimize, proje danışmanlarına, jüri üyelerine, idari personelimize, Eskişehir Sanayi Odası, Arinkom TTO ve Seramik Araştırma Merkezi yönetimlerine teşekkür ederiz. 
 
 
Etkinliklerimizin Youtube video kayıtları ve basında çıkan haberler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
 
13. Proje Fuarı ve Yarışması:  https://youtu.be/a5HSpNjl3Ic 
 
1. Mühendislik Fakültesi Öğrenci Konferansı: https://youtu.be/CzmBZOhmw68  
 
 
Etkinliklerimiz ile ilgili çıkan haberler