2020-2021 Akademik Yılı Aday Öğrenciler İçin Yeni Kayıt Duyurusu

2020-2021 Akademik Yılı Aday Öğrenciler İçin Yeni Kayıt Duyurusu

 

YKS 2020 sonuçlarına göre Fakültemiz bölümlerine kayıt olacak öğrencilerin dikkatine:

1. 2020 YKS'de (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) ESTÜ Mühendislik Fakültesi bölümlerini kazanan öğrencilerin, Elektronik veya Yüz yüze kayıt işlemleri esnasında aşağıdaki anketi doldurmaları önerilmektedir.

            Yeni Kayıt Öğrenci Anketi

2. Covid-19 Pandemisi tedbirleri kapsamında, Yüz yüze kayıttaki bulaş riskini azaltabilmek amaçlı  E-devlet üzerinden Elektronik Kayıt'ın tercih edilmesi önerilmektedir.

3. Yüz yüze kayıtlar Endüstri Mühendisliği Bölümü, Zemin Katta bulunan END-1, END-2, END-3 dersliklerinde ve Bilgisayar laboratuvarında yapılacaktır.

4. Yüz yüze kaydın sorunsuz tamamlanabilmesi için yukarıdaki yeni kayıt duyurusunda belirtilen evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi gereklidir.

5. Bölümlerin kayıt masaları ve bilgisayar laboratuvarı sosyal mesafe kuralına göre yapılandırılmıştır. (Pandemi tedbirleri) 

6. Kayıt yapılacak binaya sadece kayıt olacak öğrenciler alınacaktır. Velilerin binaya girişine izin verilmeyecektir. (Pandemi Tedbirleri)

7. Bina girişinde, öğrencilerin maske takmaları zorunlu olup sıcaklık ölçümleri yapılarak kontrollü olarak kayıt masalarına yönlendirileceklerdir. (Pandemi tedbirleri)

8. Kampüste tüm kantinler kapalı olduğu için su, gıda vb. ihtiyaçlar konusunda tedbirli gelinmesi önerilmektedir. (Pandemi tedbirleri)

9. Güncel bilgileri takip için Dekanlık/Bölümlerimizin iletişim ve sosyal medya hesaplarını takip etmeniz önerilmektedir.https://mf.eskisehir.edu.tr/node/306 )

Kayıt Yeri (Endüstri Mühendisliği) konum bilgisi  https://goo.gl/maps/e5j8HkJXbXNrRcjHA

 

Kayıt Yeri Fotoğrafları (Endüstri Mühendisliği Binası)