Bilgisayar Laboratuvarı

Fakültemiz Endüstri Mühendisliği Bölümü Yerleşkesindeki Bilgisayar Laboratuvarları Ders Programları ve Yüklü Olan Bilgisayar Programları,
 



2018-2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
ALT KAT - END114 TERMİNAL LABORATUVARI DERS PROGRAMI
Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09:00-10:00   BİL200 -B      
10:00-11:00   BİL200 -B      
11:00-12:00   BİL200 -C      
12:00-13:00   BİL200 -C      
13:00-14:00          
14:00-15:00       BİL200 -D  
15:00-16:00       BİL200 -D  
16:00-17:00 BİL200 -A     BİL200 -E  
17:00-18:00 BİL200 -A     BİL200 -E  
BİL 200 : Computer Programming
 



2018-2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
CAD - CAM  END115-ALT KAT LABORATUVARI DERS PROGRAMI
Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09:00-10:00         İNŞ 401
10:00-11:00         İNŞ 401
11:00-12:00         İNŞ 401
12:00-13:00          
13:00-14:00          
14:00-15:00     İNŞ 471 İNŞ 451  
15:00-16:00     İNŞ 471 İNŞ 451  
16:00-17:00     İNŞ 471 İNŞ 451  
17:00-18:00     İNŞ 471 İNŞ 451  
18:00-19:00          
19:00-20:00          
İNŞ 451   : GIS Applications in Hydrology and Hydraulics
İNŞ 471   : Hidroloji Hidrolik Modelleme
İNŞ 401   : Betonarme Projesi 
 
 



 2018-2019 GÜZ DÖNEMİ 
GENEL AMAÇLI ÖĞRENCİ LABORATUVARI(DEKANLIK-MİMARLIK YERLEŞKESİ)DERS PROGRAMI
Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09:00-10:00          
10:00-11:00          
11:00-12:00          
12:00-13:00          
13:00-14:00          
14:00-15:00          
15:00-16:00          
16:00-17:00          
17:00-18:00          
 
 



2018-2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
END 2 (End.Mühendisliğinde) DERS PROGRAMI
Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09:00-10:00          
10:00-11:00          
11:00-12:00          
12:00-13:00          
13:00-14:00          
14:00-15:00   TRS 127 (Z) MLZ TRS 127 (A) ÇEV TRS 127 (B)  
15:00-16:00   TRS 127 (Z) MLZ TRS 127 (A) ÇEV TRS 127 (B)  
16:00-17:00   TRS 127 (Z) MLZ TRS 127 (A) ÇEV TRS 127 (B)  
17:00-18:00   TRS 127 (Z) MLZ TRS 127 (A) ÇEV TRS 127 (B)  
TRS 127  : Teknik Resim
 
 



2018-2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
MAK 222 DERS PROGRAMI
Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09:00-10:00          
10:00-11:00          
11:00-12:00          
12:00-13:00          
13:00-14:00          
14:00-15:00 TRS 127 (A) KİMYA TRS 127 (Y) MLZ TRS 127 (A) TRS 127 (A)  
15:00-16:00 TRS 127 (A) KİMYA TRS 127 (Y) MLZ TRS 127 (A) TRS 127 (A)  
16:00-17:00 TRS 127 (A) KİMYA TRS 127 (Y) MLZ TRS 127 (A) TRS 127 (A)  
17:00-18:00 TRS 127 (A) KİMYA TRS 127 (Y) MLZ TRS 127 (A) TRS 127 (A)  
TRS 127  : Teknik Resim
KMH 431 : Chemical Engineering Design
Bil 813   :  Computer Programming in Engineering
 
 
 



2018-2019 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
CAD CAM- END219 ÜST KAT LABORATUVARI DERS PROGRAMI
Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09:00-10:00          
10:00-11:00          
11:00-12:00 BİL 813 (Y)        
12:00-13:00 BİL 813 (Y)        
13:00-14:00          
14:00-15:00          
15:00-16:00          
16:00-17:00     BİL 813 (Y)    
17:00-18:00     BİL 813 (Y)    
BİL 813 : Computer Programming in Engineering

Terminal alt kat Thin Client Lab.

43 Adet Thin Client Cihazı

  • Microsoft Office 2010
  • Visual Studio 6
  • Adobe Reader

Programları bulunmakta olup internet erişimi, ders ve uygulamaları yapılmaktadır.

Terminal üst kat Thin Client Lab. 30 Adet Thin Client Cihazı

  • Microsoft Office 2010
  • Visual Studio 6
  • Adobe Reader

Programları bulunmakta olup internet erişimi, ders ve uygulamaları yapılmaktadır.

Cadcam alt kat END115 32 Adet PC

  • Microsoft Office 2010
  • Matlab 2012
  • Autodesk Map 3d 2005
  • Autodesk 2008
  • Autodesk Map 3D 2008
  • Autodesk 3DS Max 8
  • Visual Studio.Net 2005
  • Adobe Photoshop 7.0
  • Adobe Photoshop CS2
  • Primavera
  • Hec-Ras- Sta4
  • Probina Orion V14
  • Microsoft Project 2003
  • Haestad Methods (Sewercad,Stormcad,Pondpack,Flowmaster,Hec-Hms)
  • Eclipse-SDK-3.1.2-win32 (Java)
  • Chemcad 5.5X
  • Chemcad 6
  • Macromedia Studio MX 2004
  • Plaxis V8
  • Plaxis 3D
  • Çelik Pro III –MKA Yazılım
  • Talren 4
  • Google Shetchup 6
  • Nero
  • ArcGıs 9.3.1

Programları bulunmakta olup ders ve uygulamaları yapılmaktadır.
Cadcam üst kat END219 30 Adet PC

  • Microsoft Office 2010
  • Matlab 2012
  • Autocad 2008
  • Autodesk 3dsMax8
  • Adobe Photoshop 7.0
  • Python 2.4
  • Ces Edupack 2006
  • Hec-Ras
  • Hec-Hms
  • Cs2
  • Grass
  • Chemcad
  • Nero

Programları bulunmakta olup ders ve uygulamaları yapılmaktadır.