2018-2019 Bahar Dönemi verilerine göre Onur/Yüksek Onur Belgeleri Takdim Töreni Gerçekleştirildi

Fakültemiz 2018-2019 Öğretim Yılı Bahar Dönemi verilerine göre Onur ve Yüksek Onur Belgesi Takdim Tören  26 Aralık 2019 Perşembe Saat 11.00' de Fakülte Seminer Salonu'nda gerçekleştirildi.

Törene, Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürsoy Arslan, Araştırma ve Lisansüstü Süreçler Direktörü Sayın Prof.Dr. Servet TURAN, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu, Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet İnanç Onur’un yanı sıra Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyeleri, idari personel ve öğrenciler katıldı.
 
Dr. Öğretim Üyesi Mehmet İnanç Onur'un açılış konuşması ile başlayan törende Mühendislik Fakültesi'nin başarı istatistikleri paylaşıldı. Açılış konuşmasında Dekan Yardımcısı Onur; ilk kez 2004 yılında gerçekleştirilmeye başlanan ve gelenekselleşen törenin 30. sunun düzenlendiğini belirterek Mühendislik Fakültesi olarak yetiştirdiğimiz öğrencilerimizin başarılarını takdir ediyor, mutluluklarını paylaşmayı önemsiyoruz dedi. 
 
Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürsoy Arslan ise konuşmasında, yeniden yapılanan bir üniversite olduğumuzun altını çizerek; öğrencilerimiz, çevre bilinci, kaynakların verimli kullanımı ve sürdürülebilirliğin ön plana çıktığı bir yönetim benimsediklerini belirtti. Bölümlerini birincilikle bitiren öğrencilere Belgeleri, Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürsoy Arslan tarafından verildi.
 
 
Bölüm ikincilerine ise belgeleri Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu tarafından verildi. Bölüm üçüncülerine ise Araştırma ve Lisansüstü Süreçler Direktörü Prof. Dr. Servet Turan tarafından verildi.
 
Törene, Yüksek Onur ve Onur Belgesi alan öğrencilerin takdimi ile devam edildi. Bilgisayar Mühendisliği bölümünde belge almaya hak kazanan öğrencilere belgeleri, Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Aslan, Malzeme Mühendisliği bölümünde belge almaya hak kazanan öğrencilere belgeleri, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nuran Ay, Elektrik Elektronik bölümünde belge almaya hak kazanan öğrencilere belgeleri, Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ümmühan Başaran Filik, İnşaat Mühendisliği bölümünde belge almaya hak kazanan öğrencilere belgeleri, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Tombul, Çevre Mühendisliği bölümünde belge almaya hak kazanan öğrencilere belgeleri, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Eftade Gaga, Endüstri Mühendisliği bölümünde belge almaya hak kazanan öğrencilere belgeleri, Bölüm Başkanı Prof. Dr. Onur Kaya, Kimya Mühendisliği bölümünde belge almaya hak kazanan öğrencilere belgeleri Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Elif Akbay, Makina Mühendisliği bölümünde belge almaya hak kazanan öğrencilere ise belgeleri, Doç. Dr. Oğuz Çolak tarafından verildi. 
 
Tören, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.