Mezun Bilgi Formu

Değerli Mezunumuz,

Sizinle beraber Mühendislik Fakültemizden bugüne kadar 3000’in üzerinde öğrencimiz mezun olmuştur. Mezunlarımızın başarıları bizlerin en büyük gurur ve mutluluk kaynağıdır. İlk olarak Anadolu Üniversitesi çatısı altında kurulan Mühendislik Fakültemiz, 18 Mayıs 2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 7141 sayılı Kanunla yeni kurulan “Eskişehir Teknik Üniversitesi” bünyesine geçmiştir.

Fakültemizin daha üst seviyelere taşınabilmesi, Fakültemizde verilen eğitimin daha da iyileştirilmesi, Ulusal ve Uluslararası eğitim standartlarına uygunluğunun belgelenmesi amacıyla MÜDEK akreditasyon çalışmaları yürütülmekte olup siz mezunlarımızın mezuniyet sonrası güncel bilgileri bizler için büyük önem taşımaktadır. Sizlerle olan bağlarımızı sağlamlaştırabilmek ve değerli mezunlarımızın öğrencilerimize farklı alanlarda desteklerini sağlayabilmek adına; mezunlarımızla olan iletişimimizi ve etkileşimimizi arttırmak istiyoruz.

Başlangıç aşaması olarak; aşağıdaki "Mezun Bilgi Formu"nu hazırladık. Sizlerden ricamız, birkaç dakikanızı ayırarak formu doldurup bilgilerinizi güncellemeniz ve fakültemiz mezunu olan diğer arkadaşlarınızı bu formdan haberdar etmeniz. İlerleyen süreçte; sizlere yeni bilgilendirmeler ve duyurular yapılacaktır.

Mezuniyet sonrası sizlerle daha sağlıklı iletişim kurabilmemiz ve öğrencilerimize sağlamak isteyeceğiniz destekler için şimdiden teşekkür ederiz.

Mühendislik Fakültesi Dekanlığı

Mezun Bilgi Formu   

(22.06.2021 tarihine kadar bilgilerini güncelleyen Mezun sayımız: 1833  Bölüm bazında Alfabetik Sıralı Liste)
 
 
estu_muhfak_mezun@googlegroups.com  (ESTÜ Mühendislik Fakültesi mezunlar komisyonu kararıyla, mezunlarımıza duyuru ve bildirimler gönderebilmek amacıyla kurulan iletişim grubudur. Yukarıdaki Mezun Bilgi formunu dolduran mezunlarımızın, bilgileri kontrol edildikten sonra eposta adresleri gruba eklenecektir. Grupta sadece Dekanlığımız duyuru gönderebilmektedir. (Üyeler tarafından bireysel mesaj gönderilmesine izin verilmemektedir.) Gruba kayıtlı aktif mezun sayısı: 5558
 
LinkedIn grubu (ESTÜ Mühendislik Fakültesi Mezunları)  (Yukarıdaki Mezun Bilgi formunu dolduran mezunlarımızın, bilgileri kontrol edildikten sonra gruba üyelik talepleri onaylanmaktadır. Lütfen Formu doldurmadan üyelik talebinde bulunmayınız.) 
 
 
 
 
İstek ve düzeltmeler için iletisim adresimiz: estu.muhfak@gmail.com
 

ESTÜ Mezunlarla İletişim ve İşbirliği Birimi: mezun.eskisehir.edu.tr